• Pro náročné uživatele,
    kteří hledají prvotřídní kvalitu a fajn cenu.
  • MAXIMÁLNÍ DŮRAZ
    pro šetření energii
    s využítím špičkových

    LED Epistar
Nová generace světla

Záruka 36 měsíců | Životnost až 10 let | Okamžitě 100% výkonu | Až o 80% nižší příkon | Bez tepelného a UV záření | Konstantní světelný tok

INOXLED

Nová generace světla

Residential Services

MAXIMÁLNÍ ÚSPORA

MAXIMÁLNÍ ÚSPORA Klasická žárovka spotřebuje 64W, úsporná žárovka 14W. Spotřeba úsporné žárovky …

Commercial Services

MODERNÍ DESIGN

Svítivost u INOXLED žárovek je taková, na jakou jste zvyklí. Barevnost světla také. INOXLED žárovky padnou do …

Emergency Services

VYSOKÁ ŽIVOTNOST

Každá INOXLED žárovka vystačí na 60 000 hodin svícení (tzn. 2 500 dnů nepřetržitého svícení!) …

" Chceme světlo bez škodlivého UV záření!

Světlo, které nemusíme zhasínat! "

NEMUSÍTE SE O NÁS STARAT

Prostě INOXLED zasunete do patice a už si jenom užíváte nevšedního osvětlení. Inoxky jsou absolutně bezúdržbové. Nemusíte je tak často měnit jako klasické, úsporné či trubicovité žárovky. S Inoxkami se už ani nemusíte bát tepla, které vyzařují klasické žárovky. K nechtěnému přepálení spojů už nedojde

JSME ŠETRNÉ K PŘÍRODĚ

INOXLED žárovky neohrožují členy Vaší domácnosti škodlivým UV zářením. Na rozdíl od klasických či úsporných žárovek nejsou ani zdrojem nebezpečných odpadů. Výroba INOXLED žárovek podléhá přísné kontrole a je v souladu se směrnicí RoHS. V překladu: Inoxky neobsahují žádné olovo, rtuť, kadmium, šestimocný chróm, zpomalovače hoření polybromovaných bifenylů ani polybromovaných difebyletherů.

S PLNOU INTENZITOU SVĚTLA

Možná jste slyšeli, že LED žárovky nesvítí tolik. Opak je však pravdou. INOXLED žárovky svítí stejně (a možná i ještě lépe) než běžné žárovky. Ihned po zapnutí se 100% rozsvítí. Zbytečně nečekáte a ihned si můžete užívat plného světla. Navíc bez deformace barev. Uvidíte předměty takové, jaké jsou. Ostře a bez zkreslení.

ŠETŘÍME ZA VÁS


Ceny energií se stále zvedají. Největším nákladem domácností je právě osvětlení prostor. S INOXLED žárovkami však můžete pustit všechny tyto starosti za hlavu. O Vaši úsporu se staráme my a Vy tak máte více času na to, co je opravdu důležité. Na Vaše zájmy, rodinu, kamarády. Prostě na Váš život.